Chcete mať svoju firmu v mobile?

Napadlo vám niekedy na čo všetko využívame telefón? Telefón je neodmysliteľnou súčasťou nášho života a  telefonovanie sa pre nás stalo len jeho podružnou funkciou. Častejšie chatujeme, sme na sociálnych sieťach, fotíme, počúvame hudbu, pozeráme filmy … Máme rýchly prístup k plánovacím kalendárom, informáciám a mailom.  Väčšiu časť dňa však zaberajú naše pracovné povinnosti.

Ak pracujete napríklad v oblasti obchodu a služieb, môže sa vám stať, že pri stretnutí s klientom potrebujete práve informácie, ktoré momentálne nemáte poruke, alebo ste sa rokovaní u zákazníka a dohadujete obchod. S vašou firmou v mobile máte všetky potrebné informácie stále so sebou a objednávku môžete vystaviť už počas stretnutia. Toto je len jeden z mnohých možných scenárov. Firma v mobile je neoceniteľnou pomôckou manažmentu, obchodných zástupcov v teréne a využijú ju aj manažéri, ktorí sledujú ekonomické a obchodné parametre (KPI).  Mobilnú aplikáciu môže použiť ktorýkoľvek zamestnanec vo vašej firme. Každý užívateľ má možnosť nastavenia vlastných prehľadov a aktuálnych informácií, ktoré sú dostupné na úvodnej obrazovke.

Môžete si povedať, že sa do svojho informačného systému pripojíte pomocou notebooku a z akéhokoľvek miesta. Ale nebolo by oveľa pohodlnejšie a jednoduchšie mať plnohodnotný prístup priamo z telefónu s používateľským rozhraním prispôsobeným na mobilné zariadenia?

Mobilná aplikácia, ktorá je súčasťou Microsoft Dynamics NAV, ponúka práve takéto výhody:

  • Plná aplikačná funkčnosť
  • Responzívny design (prispôsobenie sa obrazovke zariadenia)
  • Prístup k repozitáru reportov vrátene histórie
  • Podpora grafov

Aplikáciu je možné inštalovať na zariadenia s operačným systémom Microsoft Windows Mobile, Android, alebo iOS.

APPLE store

GOOGLE play

MICROSOFT

Firma v mobile je plnohodnotná aplikácia s množstvom výhod. Vďaka tejto mobilnej aplikácii mám rýchly prístup ku všetkým informáciám a prehľadom, ktoré pri svojej práci potrebujem a bližšiu cestu k svojim zákazníkom.

Selectus s.r.o., Adrian Sýkora